Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

CONTACTS
Máte v dome horúco ?

Klimatizácie LavaFrost

Vykonávame montáž klimatizačných zariadení na celom západe SR. Našim cieľom je ponúknuť vám kvalitné klimatizačné jednotky za najlepšiu cenu na trhu. Aj preto sme venovali zvýšené úsilie výberu značiek v našom portfóliu.

Už na obhliadke s vami preberieme najideálnejšie umiestnenie vnútornej aj vonkajšej jednotky a to z hľadiska komfortu, účinnosti aj ceny montáže. Taktiež odporučíme výkon vzhľadom na chladený objekt. Predstavíme vám našu ponuku klimatizácii a vysvetlíme rozdiel medzi jednotlivými modelmi. Spolu vyberieme tú správnu klimatizáciu.  

Pri montáži nieje potrebná vaša prítomnosť a tak sa môžete venovať práci či zábave, kým budeme pracovať. Miesto montáže po sebe dôkladne vyčistíme. Zaškolíme vás ako správne klimatizáciu používať a vysvetlíme všetky funkcie, ktoré konkrétny model obsahuje. Oboznámime vás s údržbou zariadenia a poskytneme typy ako dosiahnuť najlepšiu efektivitu.  

Vaša dlhodobá spokojnosť s klimatizáciou od nás je našou prioritou. 

Certifikovaná firma

Sme certifikovaná montážna firma

Obhliadka zadarmo

Obhliadka a cenová ponuka je zadarmo

Odborná montáž

Montáž vykonávajú vyškolený pracovníci

Záruka 5 rokov

Záruka na klimatizácie až 5 rokov

Klimatizácie s montážou ZADARMO !

AUX Freedom 2.5kw

Cena vrátane montáže!

Midea Xtreme 3.5kw

Cena vrátane montáže!

Samsung 3.5kw

Windfree s montážou!

VIVAX M 2.5kw

Cena s montážou !

VIVAX M 3.5kw

Cena s montážou !